Hubbardův dianetický seminář

TLAK, STRES, OBAVY BLOKUJÍ VÁŠ POTENCIÁL?

JE TADY VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ S ŘEŠENÍMI PŘÍMO PRO VÁS

auditingNavštivte seminář sestavený podle vašich přání a na základě zkušeností získaných po celém světě. Nahlédněte do těch nejtajemnějších zákoutí své mysli. S pomocí filmu Jak používat Dianetiku (ukázku z filmu naleznete na úvodní stránce dole) objevte jednotlivé části své mysli, odhalte principy jejího fungování a poznejte metody, jak jednou pro vždy vyřešit nepříjemné stavy.

Postupujte příklad za příkladem, získejte účinné nástroje a po minimu nezbytné teorie začněte s praxí. Během pár chvil můžete dosáhnout výsledku, o kterém většina lidí jen sní – stavu, kdy je vaše mysl klidná, schopná řešit i zdánlivě neřešitelné úkoly a vy jste schopni čelit všemu, co život přináší. Nestane se to samo od sebe a najednou. Trpělivost a důslednost ale přináší ovoce a i když se to může zdát neuvěřitelné, vy jste ti, kdo se svou myslí dokáží pracovat nejlépe. Pusťte se tedy do toho.

V průběhu pouhých dvou dní se za pomoci názorné prezentace a ve spolupráci se zkušeným specialistou:

  • dozvíte co je Dianetika, jak a proč Dianetika funguje a co je to stav Clear
  • zjistíte jak dianetické postupy využít ve svůj prospěch
  • poznáte co je zdrojem nechtěných emocí, iracionálního chování, obav, strachu i nočních můr a naučíte se, jak se jich zbavit

Cena 2 500 Kč vč. DPH

Pokud máte zájem vyplňte následující kontaktní formulář.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše zpráva