Filmy

212519Toto dvoudiskové DVD slouží jako průvodce ke knize Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví. Tento film čerpá přímo ze stránek knihy a odhaluje, jak negativní zážitky z vaší minulosti způsobují, že se vaše mysl odchyluje od racionálního myšlení a chování – aniž byste o tom věděli. A co víc, tento film vás přesně učí, jak používat precizní dianetický auditovací postup, abyste nalezli zážitky
z minulosti a odstranili jejich negativní účinky.

Dianetika vám umožňuje být tím nejlepším, kým můžete být: sebejistí, racionální, produktivní a tvořiví. Jinak řečeno, můžete být sami sebou – můžete si užívat života a plně využívat své schopnosti. To je cílem Dianetiky.

DISK 1: Dozvíte se, jak mysl funguje, jak může způsobit tělu onemocnění, jak prenatální zážitky ovlivňují člověka, jak funguje auditing, jaká pravidla auditor při auditingu musí používat, osobní příběhy lidí, kteří mají zkušenosti s Dianetikou a další.

DISK 2: Poznáte, co je cílem Dianetiky, jaký je váš potenciál přežití, jak se stane, že se člověk začne chovat například jako jeho rodič, jak vznikají psychosomatické nemoci a co s nimi, jak zvládat ztráty a zranění a další.

Délka DVD: 4 hodiny a 23 minut

Cena: 500.- Kč vč. DPH

Objednejte si DVD Jak používat Dianetiku

    Vyplňte prosím tento formulář nebo volejte na číslo 774 320 664. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu se stavem Vaší objednávky.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše adresa