Co říkají lidé

152347Cítím se svěží, chci se zase vrhnout do věcí v životě a vím, že to zvládnu. Všechny chemikálie, zbytky sprchového gelu, anestetické látky ze zubařských zákroků, všechno.

Pavel M., 7. 10. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Pavel absolvoval kurz „Purifikační rundown“

152441Vím, že purifikační program pro mě byl tou nejzásadnější věcí. Moje tělo je čisté od všech drog, alkoholu a ostatních toxických látek. Díky purifu jsem objevila krásu světa

Iveta Č., 8. 8. 2015 – celý dopis k přečtení zde

Iveta absolvovala kurz „Purifikační rundown“

152508Cítím se skvěle, jsem vnímavější vůči svému okolí, mám obrovské množství energie a stále dobrou náladu. Získala jsem větší jistotu v tom, co v životě chci, mám mnohem méně pochyb, že dosáhnu čehokoli, co budu chtít.

Lenka B., 3. 8. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Lenka absolvovala kurz „Purifikační rundown“

153044Tady jsem si uvědomil, že mě mnoho lidí v mém okolí může ovlivňovat. Přišel jsem na to, že mě spousta lidí stahuje dolů, ale pořád to vyvažují ti, kteří se mě snaží podpořit a povzbudit.

Dominik J., 15. 10. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Dominik absolvoval kurz „Zvládání neúspěchů“

153701Hele, pecka. I když jsem to už dříve četl, teď mi to v novém kurzu líp docvaklo jak krásně ovlivnit životní úroveň produkcí, rychlostí, výměnou v nadbytku.

Honza Š. – celý dopis k přečtení zde

Honza absolvoval kurz „Scientologické principy prosperity“

152738V tomto kurzu jsem se naučil, jak vztah vytvářet, aby byl šťastný, harmonický, jak zamezit, či spíše rozeznat negativní vlivy zvenčí, které by mohly manželství poškodit.

Marek L. – celý dopis k přečtení zde

Marek absolvoval kurz „jak vybudovat úspěšné manželství“

152951Největší přínos pro mne bylo, že PTS stav není špatný, ale špatné je ho nezvládat a nenechat si pomoci.

Monika K., 15. 10. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Monika absolvovala kurz „PTS/SP“

Dneska vím, že právě studiem a prací na sobě mohu svůj staCerna vzestupy a pady v zivotev zlepšit a porazit osoby, které utlačují ostatní. V začátku kurzu jsem si myslela, že žádné řešení neexistuje a na konci jsem ho našla. Když chceš porazit ty, kteří pracují na tom, abys ty selhal, tak vzkvétej a prosperuj.

Iveta Č. – celý dopis k přečtení zde

Iveta absolvovala kurz „Překonávání vzestupů a pádů v životě“

jlTo, co jsem zažil v průběhu nápravy života se dá shrnout tak, že jsem nežil, jen jsem se neustále něčím trápil. Je to velká úleva, když vím, že žiju.

Josef L., 4. 2. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Josef absolvoval auditing „Náprava života“

psV tomto stupni jsem plně pochopil, co problém je, jaká je jeho anatomie a to, jak problém vznikne, jakou roli v něm hraju a jak ho mohu vyřešit. Problém je jako sněhová koule – neřeší-li se, nabaluje se, zvětšuje se.

Petr S., 27. 2. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Petr absolvoval kurz „Stupeň 1 – release problémů“

dpUvědomila jsem si, jak důležité jsou osobní hodnoty a jasné cíle, za kterými se dá skvěle dojít. Díky tomu, že jsem zvládla vlastní prohřešky, jsem na sobě pocítila příval zodpovědnosti s chutí je vyřešit a nebát se je napravit.

Dominika P. – celý dopis k přečtení zde

Dominika absolvovala kurz „Osobní hodnoty a integrita“

jsMůj život se zlepšil o několik stupňů, cítím na sobě takový pokrok, takovou sebejistotu, že se mi o tom ani nesnilo. Mám kontrolu nad tím, co dělám a zároveň vidím, že si vytvářím budoucnost a jdu za svými cíli, které jsem si stanovil a nebude to jinak.

Jiří S., 24. 2. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Jiří absolvoval kurz u nás v Dianetickém centru Plzeň

zrŠel jsem studovat kurz, protože mě v určitých ohledech štvala moje dcera a nevěděl jsem, co s ní a byl jsem zbytečně naštvaný. Moje výchova přece není špatná! Byla. Budu dceři dávat více lásky, protože láskou člověk dítě nezkazí.

Zdeněk R. – celý dopis k přečtení zde

Zdeněk absolvoval kurz „Úspěšná výchova dětí“

jkDlouho jsem vnímal, že se mi věci dějí, že na něco čekám a ono se to buď stane nebo nestane. Následovala vnitřní rezignace. Teď si jdu za tím, abych se měl lépe

Josef K., 6. 8. 2015 – celý dopis k přečtení zde

Josef absolvoval auditing „Náprava života“

jlNikdy by mě nenapadlo, že statistika může být tak přínosná. Pořád ji někdo po mně v práci chtěl a já nechápala ten správný význam. Teď naopak budu statistiky tvořit pro sebe. Vzorce kondic použiji pro svoje podnikání.

Jana L. – celý dopis k přečtení zde

Jana absolvovala kurz „Vzorce pro život“

MartinJako asi každý člověk jsem zažil v životě nějaké ztráty, kdy někdo odešel z mého života a já jsem to nechtěl.

Občas také nějaké úrazy nebo nemoci. Myslel jsem si, že je normální, že má člověk vnitřní úzkosti. Myslel jsem si, že je normální být vnitřně smutný a mít tento pocit i bez nějaké faktické příčiny.

Nepříjemné pocity přichází z negativní minulosti a když se člověk s tou negativní minulostí vyrovná, tak zažívá duševní luxus, který je přirozený a fakt pěkný. Neznamená to, že by člověk byl bez strachu a bez pocitů. To spíše naopak, ale pro mě to znamená, že ta vnitřní neopodstatněná „smutnota“ je pryč.

A toto mám rád.

Martin S., 37 let,Brno