Výsledky

VÝSLEDKY NAŠICH STUDENTŮ

KURZ EFEKTIVNÍ VŮDCOVSTVÍ

Je důležité být členem nějaké skupiny a stejně tak je důležité přispívat této skupině. Pokud člověk přispívá skupině, daří se mu v životě dobře a přežívá na vysoké úrovni. Jeho skupina mu pomůže, pokud to v životě potřebuje. V této knize jsem nalezl data o tom, co je to skupina a jaké jsou zákonitosti toho, aby člověk mohl být členem nějaké skupiny. Jsou to hodnotná data, která mi pomůžou v životě lépe přežívat. D. P.

 

Nastudoval jsem si kurz EFEKTIVNÍ VŮDCOVSTVÍ a po asi 15 letech manažerské praxe jsem dostal odpověď na první otázku, kterou jsem si položil před těmi 15 lety. Kurz obsahuje klíčová data, některá až nechutně jednoduchá a základní, ale o to účinnější. Doporučuji ho nastudovat nejen manažerům!  J. Š.

JAK VĚDĚT, KOMU DŮVĚŘOVAT

Uvědomila jsem si, že neznalostí emocí lidí ohrožuji vlastní přežití a prosperitu. Především, když dám svou důvěru člověku, který nemá dobré úmysly. V minulosti mě tyto situace hodně krát postihly a proto jsem se rozhodla nastudovat tento kurz.
Nyní mám nástroje, díky kterým dokážu včas poznat, jaké mají lidé úmysly, co od nich můžu očekávat a zda si je mám držet ve svém prostoru, či od nich raději utéct pryč. Také mám nové znalosti k tomu, jak druhé lépe chápat, přiblížit se jim a navázat s nimi komunikaci.  K. B.

 

Tento kurz je hodně založený na pozorování emocí. Je to hodně o tom, že je žádoucí zakládat přátelství a spolupracovat s lidmi, kteří jsou vysoko na emocích. Dost jsem si při studiu uvědomil to, kdo je opravdový přítel. Je zde hezky popsané to, co je to důvěra a jak se lidé odcizí pokud jí jeden u druhého ztratí. Bylo by určitě žádoucí aby se tyto nástroje dozvěděly i děti ve školách. Důvěra lidí jeden v druhého by určitě dost vzrostla. D. P.

 

JAK VYTVOŘIT ÚSPĚŠNÉ MANŽELSTVÍ 

Kurz mi ukázal, že manželství je krásné dobrodružství, a že to může být velmi příjemná část života. Je potřeba ho tvořit a nepřistupovat k němu jako k samozřejmosti. J. Š.

 

Na tomto kurzu jsem získala všechny ty data a informace, které mi v životě chyběly. Je velkou pravdou, že člověku se ve svazku nedaří líp, poté, co už má za sebou jedno , nebo více rozpadlých manželství. Naopak, bez dat v tomto kurzu, by neměl žádný další svazek uzavírat. Těším se, jak já sama tyto informace použiji při budování mého dalšího vztahu. D.  M.

 

VZESTUPY A PÁDY V ŽIVOTĚ

Díky kurzu jsem zjistil, že pády v našem životě nemusí být jen naší příčinou, ale mohou být a často bývají zapřičiněny právě jinými lidmi. Tito lidé nemusejí být v jádru špatní, ale mají jejich činy na nás negativní dopad a proto je třeba s nimi umět správně pracovat. Díky kurzu lépe chápu postupy práce a řešení problémů s druhými lidmi. Dokážu se více zaměřit na zdroj problému a efektivně ho řešit. Kurz mi také pomohl lépe rozeznávat dobré a špatné lidi. Tedy ty co budují a ty co ničí. Díky tom jsem schopnější si vybírat lépe přátele a rozhodovat o tom s kým se chci stýkat. J.J.

 

Žijeme v hektické době, pořád někam spěcháme, jsme pod permanentním stresem a vůbec si neuvědomujeme, že takový stres je náš utlačovatel. Tento kurz vám dá informace o tom, co udělat se svým životem, abyste mohli být příčinou a nenechali se zahnat do kouta. Člověk si uvědomí, že je dobré věci, které se mi nelíbí, komunikovat a hlavně nedusit v sobě. Rozhodně se necítím jako neschopná matka, když syn přijde a řekne mi, že se mu nelíblo, jak jsem na něho zvýšila hlas…Mám spíš radost, že to dokáže říct. M.K.

 

Tento kurz mi hodně otevřel oči. Po předchozím kurzu Jak vědět, komu důvěřovat, jsem od sebe oddělila antisociální osoby, se kterými jsem byla v kontaktu. Zjišťuji, jsem neoddělila úplně všechny, protože můj život je pořád jako na houpačce. Tudíž opět pár lidí ze svého života vymažu. Hodně se mi líbil „test“, které osoby v mém životě měli antisociální vlastnosti, protože vím, že jsem udělala správně, když jsem se jich kdysi zbavila a stejně tak naopak – že jsem si ve svém životě nechala ty správné lidi. =) S.K.

 

KOMUNIKACÍ K ÚSPĚCHU

Rozšířily se mi obzory zvládání nekomunikace partnerky. Zjistil jsem, že mě její mlčení dostávalo do emoce „strachu“ a tam jsem nebyl schopen ji zvládnout. Tento kurz mi, mimo jiné, dal trénink v tom, zvládnout to jinak a efektivněji.
Dále mi přinesl „vyhlazení“ některých témat, při kterých jsem dříve „viděl rudě“ a nebyl jsem schopen racionálního uvažování. To se v tomto kurzu upravilo. P. B.

 

Je to super kurz pro napravení komunikace s někým, s kým mám v komunikaci problém, ale je to i skvělý návod, jak zvládat – dobře – komunikace s ostatními. Uvědomila jsem si, co všechno zvládám v komunikaci a v čem mám mezery. Pomohlo mi to ve zlepšení komunikace v partnerském životě 🙂 L. B.

 

Z tohoto kursu si odnáším nejen teoretické, ale hlavně praktické dovednosti. Dokážu vést komunikaci, dokážu ji začít, přerušit i ukončit. To je skvělý pocit, protože komunikace je velice důležitá součást mého života. Umět řídit komunikaci je osvobozující, už nemusím být v roli „oběti“, která jen čeká, co bude, ale skutečně dokážu komunikaci ovlivnit. K. S.

 

VÝSLEDKY LIDÍ, KTEŘÍ PROŠLI AUDITINGEM

Při součtu zisků mě vyvstane především rychlost s jakou se vyrovnávám se špatnými zprávami a jak rychle dokážu změnit emoce. Zkuste si představit jak je to báječné, když něco řešíte , něco co opravdu není příliš příjemné a vy se zlobíte. Jakmile ale dáte pozornost od této situace nebo věci, okamžitě přepnete na jinou emoci a věnujete se tomu, co je třeba. Druhým zajímavým přínosem z mnoha je, kolik toho Clear utáhne. Tak jak mohu měnit emoce, velmi lehce měním typy činností a za den stihnu mnohem více, než před dobou, než jsem se stal Clearem, protože teď ve věcech nevisím půl dne poté,co jsem jí dodělal. Jako Clear snáším mnohem větší tlak. Přeju Vám všem aby jste se stali rychle Clear. F.T.

Mým ziskem je to, že jsem se zbavil temných mraků z různých oblastí života, více jsem porozuměl věcem a předmětům v životě. Zvýšila se moje hrdost na sebe samého, nepřipadám si hloupě, ale naopak cítím porozumění životu, věcem a lidem. Zvedla se moje chuť poznávat a studovat. Zvýšilo se moje porozumění Studijní technologii a tomu jí dodržovat. P. B.

 

Super akce, kterou mohu doporučit každému, kdo ji ještě nemá za sebou. Získala jsem znovu chuť studovat. Uvědomila jsem si ještě více, co způsobují nepochopená slova a jaký mohou mít dopad na člověka. Díky tomuto kroku si již nepřipadám tak hloupá. Mám zájem o mnohé oblasti v mém životě, chci se vzdělávat a vědět vše, co jde. Hlavně už vím, že nebudu přecházet slova, páč vidím, co mi v minulosti způsobila. Jsem bystřejší a více si pamatuji. Sim sala bim. Z.U.

 

Nenápadný, ale VELMI silný auditing. Přesouvá člověka z pozice efektu do pozice příčiny. Po tomhle auditingu jsem schopen vidět souvislosti, konat, udělat si vlastní názor a hlavně myslet i v oblastech, ve kterých jsem před tímto auditingem byl právě tím efektem. A zjistil jsem jednu zásadní věc: auditing je nejrychlejší a nejlevnější způsob na řešení života. A podpořen správným studiem se jeho síla násobí! H.Š.

 

Našla jsem zase víc sebe samotnou. Cítím tu sílu, kterou mám a je to neuvěřitelný pocit, je to, jak když se člověk narodí. Je to čistý, bez úvah, ve hrách, bez jakýchkoli omezení, všechno jde a člověk je šťastný, veliký, takový neohraničený, s chutí dobít celý svět. Stojí pevně nohama na zemi a jde si to užít a zvítězit. M.Ř.

 

Před tímto stupněm jsem nemohl vůbec mluvit, zadrhával jsem se a nemohl jsem nalézt slova tak, abych mluvil srozumitelně. Teď po skončení se mně z úst line tok myšlenek a zároveň slov, které dávají smysl a je to naprosto uvolněné, srozumitelné a zcela jasné v komunikacích ve všech úrovních. Mám to daleko zřetelnější při komunikaci a jistotu v hlase. Nevěděl jsem, co mě tento stupeň dá, ale je to znatelnější při komunikaci a nehledám tok myšlenek. Prostě se to ze mě hrne zcela volně a naprosto zřetelně. P. B.

 

Uvědomila jsem si, že komunikace je život, pohyb. Zjistila jsem, že jsem si spoustu svých problémů způsobila sama a to nekomunikací nebo neochotou komunikovat a že nekomunikace věci zhoršuje a rozhodně nic neřeší. Teď mohu komunikovat s různými lidmi a i na témata, která pro mě byla dříve tabu nebo jsem s nimi nesouhlasila. Také se cítím mnohem více živá a v přítomnosti. Za to všechno moc děkuji 🙂 M.K.

 

Pokud chcete více informací o kurzech klikněte zde.

 

Pokud máte zájem o auditing, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše zpráva